DEPOLAMA TANKLARIN KAPLANMASI

1- PASLANMAYA KARŞI PASI KONVERTE EDEREK KATOTİK OLARAK 0-14 ASİT VE BAZİK ETKİLERE KARŞI YÜKSEK TEKNOLOJİLERLE TAM KORUMA KAPLAMA
2- TANK İÇERİSİNDE BULUNAN LİKİT MADDELERİN GÜNEŞ’TEN ETKİLENEREK ISINMASINI ENGELLEYACAK KORUMA VE KAPLAMA
3-TANK İÇERİSİNDE BULUNAN LİKİT MADDELERİN DONMASINA KARŞIN KORUMA VE KAPLAMA

Depolama Tanklarının Isı Yalıtımı

TREYLER ,ANTREPOLAR VE PREFABRİKE YAPILAR İÇİN İLERİ TEKNOLOJİ ISI YALITIM KAPLAMASI

UV ışınları etkisine yüksek direnç gösteren yansıtıcı kaplama güneş ışınlarıyla uzun süreli temas halinde bile malzemenin özellikleri değişmeyecektir.

Soğuk metal yüzeylerde yoğuşmayı önleme yeteneği maksimum derecededir.

Depolama rezervuarları ısı yalıtımının asıl hedefi güneş ışınlarından gelen aşırı ısı ve düşük sıcaklıklardaki konveksiyonel ısı kayıplarının korunmasıdır.

Bu sorun ham petrol, kalorifer yakıtı, benzin, gazyağı, motor yağı, gıda ürünleri depolama, kimyasal ürün depolama gibi bir çok alanda kendini göstermektedir.

Daha büyük önem sülfürik asit, nitrojen, amonyak, stiren ve diğer reaktifler sıvılaştırılmış gazın depolanması için rezervuar ve konteyner ısı yalıtımıdır.

Bu durumda, geleneksel ısı yalıtım malzemelerinin kullanımı başarısızdır. Yüzey üzerinde kaplamanın bir katman kalınlığı 1-2 mm’den daha fazla değildir. Karmaşık ve geometrik her yüzeye nüfuz ederek kesintisiz ısı yalıtımı sağlar.

Genel amaçlı mikroskobik boyutta içi genişletilmiş hava dolu olan seramik ve silikat kürecikleri ile bağlayıcı sıvı polimerik yapının karışımından oluşan İLERİ TEKNOLOJİ YENİ NESİL SIVI

YALITIM % 70 İÇİ BOŞ SERAMİK MALZEMESİDİR.


Uygulandığı her yüzeyde ISI-SES-YANGIN ve KOROZYON yalıtımı sağlamak için geliştirilmiş yeni nesil yalıtım malzemesidir. Seramik kürecikli sıvı izolasyon malzemeleri sektöründe dünyada önemi kadar izolasyon değeri yüksek olan ve geniş sıcaklık bandına (-60 C/ + 250 C )sahip başka bir yalıtım malzemesi yoktur. Bu alanda dünyada ilk ve tek üründür. 0,33W/m2K gibi rekor derecede ısı iletkenlik katsayı değerine sahiptir.

Tüm teknik değerler, test sonuçları, sertifikalar, örnek uygulama görsel-videoları web sitemizde veya genel ürün-hizmet kataloğumuzda mevcuttur.

BORU KAPLAMA

Endüstri Kızgın Su , Yağ Ve Buhar Boru Hatların Kaplanması

1. Boru Hatlarının Dış Etkilerden dolayı Paslanmaya Karşı Konverte Edilerek Katotik Olarak Korunması
2. Boru Hatlarının İçerisindeki Isınmış Su , Buhar , Yağ Malzemelerin Isı Kayıplarını Engellemek İçin Kaplama ile kaçak engellenmesi sağlanır.
3. Boru Hatlarının İçerisinden Geçirilen Ürünün dış ortamdaki Sıcaktan Etkilenmesini Engelleyecek Kaplama
4. Genel Amaçlı İzolasyon Termal Seramik kaplama ile İzolasyon yapılarak , Borular , Su Tankları , Petrol Tankları Oksijen Hatları , Buhar Hatları , Soğutma Ekipmanları , Karyojenikler , Yoğunlaşma Kontrolünde Çok Üstün Performans sağlamaktadır.